Sukcesy na Igrzyskach Lekkoatletycznych

30 maja 2019 na stadionie lekkoatletycznym BOSiR w Bielsku-Białej Wapienicy odbyła się kolejna edycja Letnich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży OHP z województwa śląskiego. Tym razem wystartowaliśmy we wszystkich konkurencjach i przywozimy ze sobą trzy medale - złoto w biegu na 100 m zdobyła Wiktoria Chmielewska, równie dobrze na setkę pobiegł Paweł Wicha, który w finale uległ tylko koledze z Pyskowic, natomiast super kondycją i szybkością w biegu na 400 m dziewcząt wykazała się Wiktoria Oleś, która także wywalczyła srebro. Miejsca tuż za podium zajęli - Sandra Kretek w skoku w dal oraz Sebastian Kupisz w tej samej konkurencji. Niestety w tym roku nie udało się odnieść sukcesu w sztafetach 4x100 m. O wielkim pechu mogą mówić dziewczyny, które po bardzo dobrym biegu Wiktorii Oleś na pierwszej zmianie zgubiły pałeczkę i już nie udało nadrobić się dużej straty. Wszystkim laureatom i uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszego hufca!